2SON

1966KYSR

İstikbal Mobilya Kayserispor Lisanslı Ürün Mağazası ilk olarak 2017 yılında İstikbal Mobilya Kayserispor Buluşma Noktası’nda (KBN) taraftarlarımızın hizmetine açılmıştır. Daha sonra yenilenen ürünleri ve tasarımlarıyla 2018 tarihinde Kayseri Forum AVM’de açılan 2. şubesi ile beraber, hizmetine büyüyerek devam etmiştir.

Tüm ülke ve yurt dışında yer alan taraftarlarımıza da ürünlerimizi ulaştırmak  ve detaylı inceleme fırsatı sunmak amacıyla 2018 yılında www.1966kysr.com internet sitesinden online satışlarına da başlamıştır.

İçerisinde Futbol A Takımı koleksiyonundan, günlük kullanımlarınız için tercih edebileceğiniz bir çok ürün yelpazesine sahip olan İstikbal Mobilya Kayserispor Lisanslı Ürün Mağazası’na dilerseniz İstikbal Mobilya Kayserispor Buluşma Noktası ve Kayseri Forum AVM’de yer alan şubelerimizden ya da www.1966kysr.com online satış mağazamızdan ulaşabilirsiniz.

Hedefimiz yeni olduğumuz bu alanda İstikbal Mobilya Kayserispor markasını özverili ve profesyonel bir çalışma ile alanında zirveye taşımak ve taraftarlarımıza en iyi hizmeti sunmaktır.