Anasponsor

Başkanımız Berna Gözbaşı Yeni Yıl Mesajı Yayınladı

Kayserispor Kulüp Başkanı Berna Gözbaşı, 2020 yılının ülkemize ve tüm insanlığa sağlık, barış, huzur ve mutluluk getirmesini dileyerek, yeni yılın Kayserispor taraftarlarının beklenti ve özlemlerini gidermek için de yeni bir başlangıç olmasını temenni ettiğini kaydetti.

2019’un takımımız adına zor bir yıl olduğunu ifade eden Gözbaşı, açıklamasında şunları kaydetti:

“Görevi devraldığımız 7 Aralık 2019 tarihinden bugüne kadar, Yönetim Kurulunda bulunan arkadaşlarımız ile birlikte takımımızı en iyi noktaya taşımak için var gücümüzle çalıştık.

Son olarak takımımızda 2012 – 13 sezonunda görev alan tecrübeli teknik direktör Robert Prosinecki’yi göreve getirdik. Bununla birlikte hem sayısal hem de yeterlilik anlamında eksik olan kadromuzu güçlendirmek için transfer görüşmelerimize de başladık. Ancak Kayserisporumuza gönül veren taraftarlarımız şunu iyi bilsin ki; transfer yapmak için transfer yapmayacağız. Bu formanın ne kadar kutsal olduğunun her zaman bilinci içerisindeyiz. Kaliteleri ile takımımızı başarıya taşıyabilecek ve bu formayı onurla taşıyacak futbolcuları transfer edeceğiz. Kaldı ki şu an itibariyle boşa harcayacağımız 1 lira bile yok. Hali hazırda da maddi konularda ciddi sıkıntılar yaşadığımızı belirtmek istiyor, taraftarlarımızdan bu durumu göz önünde bulundurarak takıma her zamankinden daha fazla sahip çıkmalarını önemle rica ediyorum.

Kayserisporumuz bir kurtuluş mücadelesi vermektedir. Yeniden daha güçlü bir şekilde ayağa kalkmaya çalışmaktadır. Bu süreçte maddi ve manevi yanımızda olan veya olacak kişilere, kurumlara, firmalara da, camiamız adına şimdiden teşekkür ediyorum.

Yeni yılda temel hedefimiz olan şeffaflıktan ödün vermeden yeni gelir kalemleri, yeni sponsorluklar oluşturarak kulübümüz için var gücümüzle çalışacağız.

Şahsım ve yönetim kurulum adına, Sarı – Kırmızılı şerefli formayı terleten tüm futbolcularımıza, teknik ekibimize, kulübümüzün profesyonel çalışanlarına, iş ortaklarımız ve sponsorlarımıza teşekkür ediyorum. 2020 yılı, büyük Kayserispor camiasına, taraftarlarımıza, ülkemize ve tüm insanlığa sağlık, barış, huzur ve mutluluk getirsin.”

Berna GÖZBAŞI

İstikbal Mobilya Kayserispor Kulübü Başkanı

Benzer Haberler

DuyuruGenelKULÜP
Genel