Anasponsor

 BÜYÜK KAYSERİSPOR  TARAFTARI

20 Eylül Perşembe günü kaleme alıp,resmi sitemizden ve sosyal medya hesaplarımızdan yayına koyduğum “Bir Kayserispor  Var”başlıklı yazıya,dolayısıyla şahsım ve Kayserispor’a göstermiş olduğunuz yoğun desteğe teşekkür ediyorum.

10.000’i aşkın twit ile Türkiye gündeminin zirvesine oturtulmasını sağlayan binlerce Kayserispor  sevdalılarını gönülden selamlıyorum.

Sarı-Kırmızıya aşık,takımını ve şehrini zirvede tutmaya kararlı gönül dostlarım,

Bahse konu metin gece,resmi sitemiz ve sosyal medya hesaplarımızdan talimatımla kaldırılmıştır.

Yazılan da,yayınlanan da,kaldırılan da bilgim dahilinde ve “KAYSERİSPOR”umuzun yüce menfaatleri doğrultusundadır.Binlerce mesajınızda belirttiğiniz gibi  “YALNIZ” olmadığımı biliyorum.Sizler de  bu kardeşinizin hep yanınızda ve sizinle beraber olduğunu bilin.Tanışmasakta,görüşmesekte gönüllerimizin beraber olduğuna inanın.

Son günlerde yaşanan ve sportif  konuların dışındaki gelişmelerle ilgili açıklamam bugün-yarın kısa sürede yapılacaktır.Şeffaf  yönetim söz ve anlayışım gereği  konu detaylarıyla birlikte Kayserispor’un gerçek sahibi olan değerli hemreşilerimizle  paylaşılacaktır.Unutmayalım,asıl olan “Kayserisporumuz”dur ve “Bir Kayserispor var”.

Bu itibarla,

Bu tartışmaları bir kenara bırakıp,

Yarınki maçta,hiç kimseye küfür ve hakaret içermeyen müthiş  tezahüratınızla  yönetim-taraftar-takım  kenetlenmesinigöstermeli ve arzuladığımız 3 puanı almalıyız.

Sevgi ve Saygılarımla….

 

       Dr.Erol BEDİR
KAYSERİSPOR BAŞKANI

Benzer Haberler

Haberler
Haberler