Anasponsor

Eski Başkanımız Mete Eke’den Yönetimimize Tam Destek ve Taraftarımıza Çağrı

 

Kulübümüzün Eski Başkanı Mete Eke, 13 Haziran Pazartesi günü ligin ilk maçını oynayacak olan Takımımıza yeni sezonda başarılar diledi. Mete Eke, ”Kayserispor hepimizin. Şehrimizin önemli bir değeri olan takıma sahip çıkmak için tüm spor severleri Pazartesi günü Kadir Has Stadı’na davet ediyorum” dedi.

2001-2003 Futbol sezonlarında Başkanlığımızı yapan ve oluşturduğu takım ile şampiyonluğu son haftada kaybeden, buna rağmen hem oluşturduğu kadro hem de icraatları ile taraftarın gönlüne taht kuran Mete Eke, yeni sezon öncesinde tüm Kayseri’nin takıma sahip çıkmasını istedi. Eke, ”Başkanlık da dahil olmak üzere Kayserispor’un her kademesinde görev yapmış olmaktan her dönemde iftihar etmiş, gurur duymuşumdur. Benim dün de, bugün de, yarın da çok iyi bir Kayserisporlu olarak kulübümün yanında yer almak her zamanki gibi olmazsa olmazlarım arasındadır. Hepimizin kulübü, Kayseri’nin futboldaki biricik değeri Kayserispor’a 2018-2019 sezonunda başarılar diliyorum. Mevcut yönetim yine iyi bir kadro oluşturdu. Verdikleri emeklerin karşılığını bulmasını temenni ederek kendilerine desteğimin tam olduğunu söylemek istiyorum” dedi.

Tüm taraftarları, Pazartesi günü oynanacak olan Antalyaspor maçına davet eden Mete Eke, konuşmasını şöyle noktaladı: ”Kayseri’nin en önemli değerlerinden biri olan Kayserispor hepimizindir. Bu şehirde yaşayan herkesin öncelikli görevi bu takıma sahip çıkmak, desteklemektir. Yeni sezonda Sarı-Kırmızılı temsilcimizin ilimizi en iyi şekilde temsil edeceğine olan inancım tamdır. Bu bağlamda, ligin ilk maçında tribünlerin dolması en büyük arzumdur.”

Benzer Haberler

Duyuru
HaberlerKULÜP