Anasponsor

Kamuoyu Bilgilendirme

Son iki gündür tartışma konusu olan, Kayserispor’un lisans çıkarma ve ekonomik sıkıntılarını aşma meselesi bazı yanlış algılamalarıda beraberinde getirmiştir.

Kayserisporumuzun tamamen kaderine terkedildiği ve sonunun nasıl olacağının belirsizleştiği gibi bir kanaatte az da olsa ortaya atılmıştır.

Ancak konu tamda böyle değildir. Türkiye’deki bir çok kulüpte olduğu gibi Kayserispor’da da ekonomik sıkıntı mevcuttur. Çözüm ise “Yapılandırma” ve yerel kaynak bulunmasıdır. Diğer takımların yaptığı da bu olup biz de bu konuda yoğun bir şekilde uğraşmaktayız.

Anlık sıkıntılar şimdiye kadar ağırlıklı olarak kulüp başkanımız Dr.Erol Bedir ve yönetimince çözülmüş,imkanı olanlardan da destek sağlanmıştır.

Güncel konu olan “Lisans” meseleside Başkanımızın girişimleriyle şehri yönetenlerin gündemine taşınmış ve Başta Onursal Başkanımız Mehmet Özhaseki, Vekilimiz Taner Yıldız ve Büyükşehir Belediye Başkanımız Memduh Büyükkılıç’ın yoğun katkılarıyla sıkıntının perşembe günü çözüleceği anlaşılmıştır.

Kulüp Başkanımız Dr.Erol Bedir’in gayret ve çabalarına destek olup, maddi ve bürokratik anlamda yol alması için emek sarfeden Başta Onursal Başkanımız Mehmet Özhaseki, Vekilimiz Taner Yıldız ve Belediye Başkanlarımıza teşekkür ederken, Kayserispor sevdalılarınıda konuyla ilgili “somut” desteğe davet ediyoruz.

Saygılarımızla..

İstikbal Mobilya Kayserispor Kulübü

Benzer Haberler

Haberler
DuyuruGenelKULÜP
taraftar