Anasponsor
duyuru

Sezon Açılışı Hakkında

​Bilindiği üzere,takımımızın 2018-19 sezon açılış ve konseri; 04.08.2018 Cumartesi günü saat 18.00′de başlayıp devam edecekti.

​Ancak,

​Önceki gün meydana gelen hain terör saldırısında hemşehrimiz Astsubay Serkan KARAKAYA‘nın eşi ve yavrusu şehit edildi.Serkan’ın, bizlerin, Kayseri’nin ve Türkiye’nin yüreği yandı.

​Bunun üzerine toplanan yönetim kurulumuz, Kayserisporumuzun açılış törenlerini yapıp-yapmayacağını görüşmüş, bu konuda verilecek kararın eşi ve çocuğunu toprağa veren Serkan KARAKAYA ve büyük taraftarımızla yapılacak istişare sonucuna göre oluşmasını benimsemiştir.

​Taraftarlarımızın tamamına yakını, açılışın yapılarak hain örgütün, “ülkemizdeki normal düzeni tehdit etme” projesine engel olunmasını talep etmiş ve bu vesileyle hainlerin toplu halde protesto edilmesi ve intikam duygularını diri tutma fırsatını da bulacaklarını ifade etmişlerdir.

​Acılı baba Astsubay Serkan KARAKAYA ile de başkanımız Dr.Erol BEDİR görüşmüş, eğer şehit ailesi isterse açılışı iptal edebileceğini belirtmiştir. Ancak, kahramanımızdan da paralel biçimde görüş almış, hatta Serkan KARAKAYA törende başkanımızın yanında olabileceğini ifade etmiştir.

​Netice olarak,

​Milletçe dimdik ayakta ve kenetlenmiş bir vaziyette olduğumuzu ispat  ve  terörü lanetlemek için Serkan KARAKAYA‘nın da bizimle olduğu tören ,belirtilen gün ve saatte yapılacaktır.

​Bu gelişmelerden sonra, Kayserispor taraftarımızla birlikte tüm hemşerilerimizi Kadir Has stadyumuna bekliyor

​İkilik çıkarmak isteyenlere fırsat  verilmemesini istiyoruz…

​Saygılarımızla….

 

KAYSERİSPOR YÖNETİMİ

Benzer Haberler

Duyuru
Haberler
Taziye Ziyareti