Anasponsor

Sn. Mehmet Özhaseki’nin Sezon Açılışı Yazısı

2018 – 2019 Lefter Küçükandonyadis Sezonu öncesinde açılış töreni gerçekleştirdiğimiz 04.08.2018 tarihinde aramıza katılamayan Kayseri Milletvekili Sn Mehmet Özhaseki yazdığı yazıda takımımıza ve camiamıza başarılar diledi.

 

”Değerli konuklar

Sevgili hemşehrilerim,

Kayserisporumuzun kıymetli başkanı, teknik heyet ve oyuncular;

Takımımızın bu görkemli ve anlamlı açılış gecesinde sizlerle olamadığım için üzgünüm. Çok önceden planlı seyahatim nedeniyle aranızda olamasamda hepinizi hasret ve muhabbetle selamlıyorum.

Son yıllarda inişli – çıkışlı grafik çizen Kayserisporumuz, 2016-2017 sezonu devre arasında sportif, mali, idari ve şehrin sahiplenmesi açısından çok zor durumdayken;

Değerli kardeşim, dostum Erol Bedir ricamız üzerine görevi kabul etmiş ve bizlerinde destekleriyle mucizevi işler başarılmıştır. Daha sonra 2 kez Erol Bey görevi devretmek istemişsede bizlerin ve taraftarlarımızın isteği ile başarılı yönetim devam etmiştir.

Kuruluşundan itibaren yani ben 8-9 yaşlarından buyana taraftar, yönetici ve başkan olarak Kayserispor’a hizmet ettim. Hizmet edenleri destekledim. Başkanken sorumluydum ama başkan olmadığım dönemlerde de ilgi ve desteğim hep devam etti.

Önceki yıl Erol bey yönetiminin gayretleriyle ligde kalan, geçtiğimiz sezon 44 puanla rahat bir sezon geçiren takımımızdan, sizleri olduğu gibi bende bu sezon oldukça umutluyum. Aynı çizgide kalmayı asla istemeyen ve çıtayı hep yukarıya taşıyan Erol beye, bu yıl Ertuğrul hocada katıldı.

İnşallah hep birlikte desteklersek daha iyi bir sezon bizi bekliyor.
Ayrıca;

Hain terör örgütünce yapılan kalleş saldırıda eşini ve çocuğunu şehit veren Serkan astsubay ve ailesine başsağlığı dilerken örgütün amaçlarına ulaşamaması adına bu gecenin yapılmasını istemesi ve kendisininde katılacak olmasını yürekten tebrik ediyorum.

Başarılı ve sakatsız bir sezon temennilerimle birlikte hepinize iyi geceler diliyorum.”

Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki

Benzer Haberler

Haberler
Teşekkürler
Duyuru