Anasponsor

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kayseri Şubesi Başkanı Yılmaz Üçkan Kulübümüzü Ziyaret Etti

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kayseri Şubesi Başkanı Yılmaz Üçkan, Kayserisporumuzu ziyaret etti.

“SERKAN KARDEŞİMİZİN CEVABI BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZİN GEREKTİRDİĞİ GİBİ OLDU”
Sayın başkanım aradığında yüreğindeki duyguları Serkan kardeşimizle paylaştık. Serkan kardeşimizin cevabı, birlik ve beraberliğimizin gerektirdiği gibi oldu. Bu cevabın doğru olduğuna inanıyoruz. Şehitlerimizi unutamayız. Şehitlerimiz bu ülkenin, bu vatanın, bu bayrağın bağımsızlığı için kendilerini feda ettiler. Gazilerimiz de aynı şekilde. Bununla birlikte Erol Bedir başkanımızın, Serkan’ı arayıp tüm programları iptal edebiliriz demesi başkanın bizlerle beraber aynı duyguları paylaştığını gösteriyor.

“HAİNLERİN İSTEDİKLERİ ZATEN BU”

Bu doğru bir hareket olmazdı. Hainlerin istedikleri bu. Biz toplum içinde bu milleti nasıl sindirebiliriz diye düşünüyorlar. Biz şehit ve gazi aileleri olarak, camia olarak orada olacağız. Hainlerin istediği değil, bizim istediğimiz olacak. Kayserisporumuzla birlikte terörün karşısında omuz omuza olacağımızı göstereceğiz. Erol Bedir başkanımıza bu duygu ve düşünceleri paylaştıkları için teşekkür ediyorum.

Benzer Haberler

Haberler
Duyuru
duyuru
Bilgilendirme