Hoşgeldin Bayram Bektaş

Başkanımız Sayın Berna Gözbaşı’nın da katılımıyla gerçekleştirilen imza töreninde Bayram Bektaş kendisini 3 yıllığına Kayserispor’a bağlayan sözleşmeye imza attı.

İmza töreninde söz alan Teknik Direktörümüz Bayram Bektaş “Öncelikle saygıdeğer Başkanımıza, saygıdeğer yönetimimize bu güzel bu büyük camianın kapısını bana açtıkları için çok teşekkür ediyorum. Milli Takımdan ayrıldığımda vizyonu ve hedefi olan bir takım tercihim olacaktır, demiştim. Başkanımda ilk görüştüğümde bana Kayserispor’un hem vizyon, hem kısa ve uzun vadedeki sportif anlamdaki beklentiyi ifade ettiklerinde, ben bu projenin bir parçası olmayı tereddütsüz kabul ettim ve ifade ettim.

Burada olmamda vesile olan herkese teşekkür ediyorum. Bu sene ligde malum Covid 19’dan dolayı taraftarlarımız yerlerini alamıyor ancak şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki benim futbol anlayışım herkesin keyif alacağı bir Kayserispor izletmek üzere olacaktır. Taraftarlarımızın Covid 19 sonrası tribünlerde yerlerini alabilmek için sabırsızlıkla bekleyeceklerine inanıyorum. Allah hayırlı uğurlu etsin, benim inancım sonsuz, Başkanıma bana bu görevi layık gördüğü için ve büyük camianın kapısını açtığı için çok teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Başkanımız Sayın Berna Gözbaşı imza töreninde “İnşallah bu güzel ve güneşli gün, bundan sonra kulübümüzün üzerinde yeni hocamızla da birlikte aynen pırıl pırıl devam eder. Biliyosunuz bu sezona değişim parolasıyla girdik, bu değişim parolasında kısa orta uzun vadede planlar yaptık. Artık böyle günlük değil sezonluk değil bu kulübü geleceği için hem temel, hem idari yapılanma hem de sportif anlamda çok kesin adımlar atmamız gerekiyor. Buna sportif anlamda yaptığımız hoca değerlendirmelerinde ve görüşmelerinde Bayram Bektaş ile bu hedeflere uzun vadede yürüyebileceğimize inandık. Hocamızın geçmiş tecrübesi Türk oyunculara olan hakimiyeti, kendisinin kariyer hedefleri ve bizim kulübümüzde hem oyunculara vereceği katkılardan hem altyapılardan oyuncu çıkarma konusunda geçmişte yapmış olduğu çalışmalardan bize çok fazla artı değer kazandıracağına inanıyorum. Kendisine; kulübümüze, şehrimize, camiamıza geldiği için teşekkür ediyorum, bundan sonrası için hep birlikte daha güzel günlere hep olumsuz konuların değil olumlu gelişmelerin konuşulduğu, hedeflerimize adım adım, acele ile değil sindirerek gideceğimize inancımı tekrar yineliyor ve hayırlı olsun diyorum” diye konuştu.