KYSR Token

Kayserispor Token (KYSR) bir taraftar tokeni olarak sahiplerine çeşitli avantajlar ve eşsiz deneyimlerin yanında, kulübe fikirlerini ileterek etkileşimde olma fırsatı sunmaktadır. Taraftarlar sadece bir token sahibi olmaktan öteye geçerek birçok taraftarın hayalindeki etkinlikleri de gerçekleştirme imkanına sahip olarak taraftar token ekosisteminin içerisinde yaşayan bir parça olarak dahil olabilecektir.

Bu avantajlar aşağıda yer alan liste ile sınırlı olmamak koşulu ile şu şekildedir:

  • Kulüp kararlarına katılma (Transferler, hazırlık kampı, maç müziği vb.) ,
  • Transferlerle ve maça çıkan oyuncularla ilgili fikirlerini aktarma (Arzu edilen transfer oyuncu, maçın yıldızı, ilk 11 tercihi vb.) ,
  • Takım ve kulüp üyeleri ile özel aktiviteler (Tanışma, yemek, fotoğraf çekimi vb.) ,
  • İmzalı kulüp ürünleri (Maç topu, forma, atkı, bayrak, poster vb.) ,
  • Maça ve kulübe özel aktiviteler (VIP bilet, stadyum turu, deplasman seyahati vb.) ,
  • Futbolcularla sahaya çıkma (Takımla antrenman, kaleciye penaltı atma, frikik yarışması vb.).

Kayserispor Token (KYSR), on yıllık bir dağılım planı ile hazırlanmış ve düşük enflasyon değerine sahip bir hizmet tokeni olarak tasarlanmıştır. Token ekonomisi, tokenin finansal istikrarı ve değeri kaybetmemesi amacıyla 2030 yılında son bulacak şekilde planlanmıştır.

Kayserispor Token toplam 138 milyon arz ile üretilmesinden sonra 138:1 oranında token ekonomisi değişimi gerçekleştirilerek toplam arzı 1 milyon token olarak değişmiştir.

Kayserispor Kulübü her gol attığında 5,000 TRY, dahil olduğu lig içerisinde ilk 4 sıralamasında ligi tamamlaması halinde 200,000 TRY, dahil olduğu ligin şampiyonu olması halinde 300,000 TRY ve özel kupa turnuvalarında şampiyon olması halinde 200,000 TRY değerinde token piyasalardan satın alınıp yok edilecektir. Bitexen Club mobil uygulaması içerisinde elde edilen gelirlerin %20’si ve NFT gelirlerinin %20’si ise Kayserispor Token yakımı için piyasadan geri alım için kullanılacak ve yakılacaktır.

KYSR Token satın almak için https://www.bitexen.com/instant/trade/TRY_KYSR